Otel Scripti - Villa kiralama scripti - Apart Scripti

Otel Scripti – Villa Kiralama Scripti – Apart Scripti

Otel Scripti, Villa kiralama scripti, Apart scripti yazılımımız, otel, apart, villa konaklama hizmeti veren işletmeler için geliştirilmiştir. Sürekli sektörün gereksinimlerinin gelişmesini takip ederek geliştiriminin devam etmesi için profesyonel ekibimiz sektörü dünya genelinde takip etmektedir.

Arama Motorlarına Uyumlu Yazılım?

Arama Motorlarına Uyumlu Yazılım

Bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay fakat arama motorlarına uyumlu bir web sitesine sahip olmak çok zordur. Arama motoru kriterleri çok önemli olduğu için bir çok site bu kriterlere göz önünde bulundurarak yapılmamaktadır. Bu sayede de arama motorlarında üst sıralarda yer almamaları yada sıralama yer almaları genelde imkansızdır. Bundan dolayı reklam (Ads) çıkarak büyük bütçeler harcamaktadırlar. Oysa ki kriterlere uyulduğu vakitte yüksek bütçe ödemeye gerek kalmaz, doğal bir şekilde üst sıralarda yer alabilirsiniz.

 

Arama Motoru Kriterleri (SEO KRİTERLERİ) Nelerdir?

Arama Motorları Kriterleri (SEO Kriterleri) Nelerdir

  • Web siteniz temiz kodlamaya sahip olmalıdır.
  • Seo kriterleri göz önünde bulunmalıdır.
  • Yapısal veri (Structured Data) işaretlenmelidir.
  • İçeriklerinizin içerinde kopya içeriğe yer vermemeniz gerekmektedir.
  • Sitenizi güncel tutmalı ve tutarken seo uyumlu makale ve tanıtımlara yer vermelisiniz.

Otel, Apart, Villa Kiralama Şirketlerine Faydaları

Otel, Apart, Villa Kiralama Şirketlerine Faydaları

Yazılım sürekli geliştirilmekte olup piyasa da yer alan ve kendi işletmenizin web sitesi ile karşılaştırdığınız vakit bu farklı görüp sizlere sağlayacağı faydaları kolayca anlamanız mümkün. Tüm arama motorlarına uyumlu olması, kolay yönetim ve ön ara yüze sahip olmasından da ötürü tüm entegrasyonları içinde barındırmaktadır. Yakında işletme yönetim sistemi ile de birebir uyumlu şekilde her şeyi kolayca yönetebileceksiniz.

Kaliteli İçeriklere Sahip Olmak

Kaliteli İçeriklere Sahip Olmak

360 Derece sanal tur, 360 derece çekimler yapmanız olasılığında markadan ötesini elde etmeniz mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Teknoloji geliştikçe, gerçek faydalarından işletme olarak yararlanmamak gerçekten gerilemekten başka bir şey değildir. Artık insanlar her şeyi görmek, görerek almak istiyorlar. Sonuçta internet sitelerinden alışveriş yaptıklarında, genellikle düşünceleri üzerime olacak mı, göründüğü gibi gelecek mi gibi korkularla satın almakta olup, bir çok alışverişte hayal kırıklığı yaşamaktadırlar. Düşünün otelinizi, apartınızı yada villanızı gelmeden müşterilerinize gezdirmek imkanı sunuyorsunuz bu sayede işletmenizin prestijini ve konaklama hizmetini alınmasını daha çok kolaylık sağlayacaktır. Kaliteli içeriklere sahip olmak dediğimiz gerçek, sadece web sitesi değil, işletmenizin gerçek anlamda kaliteli içeriklere sahip olmasıdır.

 

Online Rezervasyon ve Ödeme Yöntemleri

Online Rezervasyon ve Ödeme Yöntemleri

Kendi websiteniz üzerinden online rezervasyon ve dilediğiniz, banka ve sanalpos şirketleri aracılığı ile ödeme alabilirsiniz. Diğer rezervasyon sitelerine komisyon ödemekten kurtulursunuz. Müşterilerinizi kendi kayıtlarınızda tutabilir, kampanyalardan, fırsatlardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. İşletmeniz bu sayede dünyaya açılır. Dilediğiniz kur üzerinden ödeme alabilirsiniz. Dilediğiniz kadar dil ekleyerek sitenizin dünyanın her ülkesinden giriş sağlanabilir, konaklama işletmenize dünyanın her ülkesinden misafir almasını sağlayabilirsiniz.

Otel Apart Villa Web Sitesi Demo Talebi

Otel Scripti - Villa kiralama scripti - Apart Scripti

Anasayfa’dan, iletişim ve ürünler – paketler sayfalarından demo talebinden bulanabilirsiniz. En kısa sürede sizlere özel demo yazılımı ileteceğiz….

 

Bir Yorum Yaz